Rezultate Admitere 2017, Cluj-Napoca

Evaluare utilizator: 0 / 5

Steluță inactivăSteluță inactivăSteluță inactivăSteluță inactivăSteluță inactivă
 

Lista candidaţilor admişi la examenul de admitere

la Colegiul Biblic Ministerium

- sesiunea Octombrie 2017 -

 

Primul curs va avea loc in data de 27-28 Octombrie. Avem rugămintea ca toți candidații admiși să trimita un mail la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. în care să confirme participarea la curs (specificați și numele) până Marti, 24 Octombrie.


Cursul va începe Vineri, 27 Octombrie, la ora 18, dar vă rugam sa ajungeți până la ora 17:30 la Centrul MINISTERIUM, Colonia Mărișel (imediat după cabana Universității Tehnice), Coordonate GPS: 46.69971, 23.18567, indicatii de orientare din Cluj-Napoca
 
Au fost admisi urmatorii candidati:
1. Aitonean Daniel
2. Anghel Florin
3. Aron Darius Emanuel
4. Asăndoaie Elias
5. Baica Anda-Denisa
6. Bara Dorin-Aurel
7. Bereski Dorel
8. Bila Daniela
9. Bîlc Maria-Emanuela
10. Blaga Petronela
11. Bodea Vasile-Horațiu
12. Bortolici Samuel
13. Botănel Gheorghe
14. Buhai Floarea
15. Burdeț Rebeca-Crina
16. Chiciudean Ioan
17. Ciortea Cristian Ioan
18. Cojocaru Florin Daniel
19. Creț Marcel-Pavel
20. Crișan Amalia-Monica
21. Cuciulea Rebeca-Crina
22. Cute Măricuța
23. Cute Toader-Florin
24. Damian Sergiu Daniel
25. Deac Abel
26. Deaj Beniamin- Emanuel
27. Deneș Vicențiu
28. Deteșan Teodor Daniel
29. Diaconu Emanuela
30. Drăghici Emilian
31. Feher George
32. Felseghi Denisa
33. Galai Andreea
34. Gașca Cristian
35. Gherghiț Romulus
36. Gherman Paul
37. Guțu Răzvan- Adrian
38. Hiristea Loredana Flavia
39. Hoha Dănuț
40. Ilaș Oana-Alice
41. Linul Bianca-Andreea
42. Loghin Liviu-Adrian
43. Luca Alex-Bogdan
44. Miclea Paul-Ioan
45. Mihuț Adrian
46. Muntean Sergiu
47. Mureșan Bogdan-Emanuel
48. Mureșan Samuel
49. Neamțu Gabriel
50. Neamțu Sorin
51. Nechita Sebastian
52. Nedelea Estera-Daniela
53. Ogrean Ioan Silviu
54. Onija Paul - Cornel
55. Oprea Ionuț
56. Paul Dan
57. Paul Daniel-Aron
58. Paul Florin
59. Paul Liviu
60. Pintilie Lucin Nicolae
61. Polocoșer Narcis
62. Pop Viorel
63. Popa Daniel-Marius
64. Popa Stelian Ioan
65. Revnic Alexandru
66. Roș Bogdan-Cosmin
67. Rusu Rares-Ciprian
68. Sabău Anton-Nicolae
69. Șanta Emilia-Alexandra
70. Sârbu Fineas
71. Sătmar Gabriel-Claudiu
72. Scurtu Marina
73. Suărășan Adrian
74. Suărășan Paul
75. Suciu Ioan Daniel
76. Suciu Lidia Florentina
77. Suciu Mihai Horațiu
78. Tăpăstău Octavian Ciprian
79. Teodorescu Patricia
80. Todean Vasile
81. Toșa Daniel
82. Tripon Gavril
83. Vaida Adrian-Gabriel
84. Zeic Andrei-Daniel
 
 
Avem rugămintea ca toți candidații admiși să trimita un mail la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. în care să confirme participarea la curs (specificați și numele) până Marti, 24 Octombrie.

Cursul va începe Vineri, 27 Octombrie, la ora 18, dar vă rugam sa ajungeți la Centrul MINISTERIUM până la ora 17:30.
 
 

Calendar cursuri



Autentificare